fbpx
   

Звернення Володимира Литвина до виборців Новоград-Волинської ОТГ

 Поділитися

Поділитися в

Шановні земляки!

     25 років я постійно поруч з Вами. Предметно і повсякденно переймався наданням допомоги. Жив проблемами кожного населеного пункту. Завжди підставляв плече усім, хто його потребував.

     Школи, дитячі садки, лікарні, амбулаторії, ФАПи, будинки культури, клуби й храми, дороги та газифікація – немає жодної території і колективу, до яких не доторкнувся б увагою.

     Добре знаю і розумію наскільки багато важить підтримка людей з твого середовища. Для мене шлях не був встелений трояндами. Тому кровно зацікавлений у подальшій участі в облаштуванні рідного краю, результативній допомозі землякам.

     Тут – коріння мого роду і могили батьків. Тут моє серце.

     Реальністю сьогодення є те, що в управлінні країною переважають ті, кому вона чужа, і ті, кого мало цікавить, чим живуть українці.

     Отже, залишається організовуватись, формувати знаючу й відповідальну місцеву раду, рішуче братися за творення життя в громадах.

     Для цього потрібно опертися на тих, хто вийшов з народу, досвідом і совістю зарекомендував свою закоріненість у нашу землю.

     Саме такі кандидати в депутати представлені Народною Партією. Я – її лідер. Вони живуть і працюють серед Вас. Чимало доброго зробили, налаштовані й надалі робити все необхідне для змін на краще – у кожному селі, селищі, місті.

     Пропоную і прошу, дорогі земляки, підтримати команду Народної Партії. Вона – з народу, відтак на совість служитиме Вам.

     Я це гарантую. Разом ми зробимо необхідну корисну роботу для успіху громад і кожного їх жителя.

Завжди Ваш

Володимир ЛИТВИН