fbpx
   

Зведений загін поліцейських Житомирщини повернувся зі сходу

Події | 14:28, 21.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

20 липня в Головному управлінні Нацполіції в області зустрічали бійців зведеного загону поліції області, які упродовж двох місяців несли службу у зоні Операції Об’єднаних Сил. Увесь цей час правоохоронці області дислокувались на Донеччині, де забезпечували безпеку та правопорядок місцевих жителів.

Бійців зустрічали у дворі главку керівництво ГУНП, рідні та колеги.

Командир зведеного загону Батир Культачев, заступник начальника Пулинського відділення поліції, доповів про повернення усіх бійців без втрат та зауважень.

Дякую кожному з вас за відповідальне та сумлінне виконання службового обов’язку на сході держави. Це наш з вами внесок у забезпечення порядку та миру у нашій державі, – сказав начальник поліції області Юрій Олійник.

Житомирські правоохоронці несуть службу  на сході держави з літа 2014 року. За цей час  не раз змінювалось їх місце дислокації, але постійними залишались службові завдання – правопорядок у населених пунктах, спокій та безпека їх жителів, пропускний режим на визначених об’єктах тощо. Відтак 18 липня на зміну прибулим виїхали їх колеги у складі нового зведеного загону.