fbpx
   

Житомирянин зберігав на балконі ящик з боєприпасами часів Другої світової війни

Кримінал | 16:33, 20.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями слідчі Житомирського районного управління поліції завершили розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом незаконного зберігання боєприпасів 40-річним жителем обласного центра. 

У лютому цього року під час невідкладного обшуку у помешканні жителя обласного центра слідчі Житомирського районного управління поліції на балконі виявили ящик з набоями часів Другої Світової війни. Чоловік розповів, що восени минулого року на полігоні, неподалік Житомира, під час збирання грибів знайшов ящик з боєприпасами та вирішив забрати його додому. З того часу набої знаходилися у нього в квартирі.

Знайдені під час слідчих дій боєприпаси правоохоронці направили до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС для проведення належних експертних досліджень.

За їх результатами встановлено, що у ящику знаходилося набої зразку 1943 року. Відповідно до висновків експертів, виявлені боєприпаси є придатними для стрільби на ураження.

Відтак слідчі повідомили чоловікові про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, пов’язаного з незаконним зберіганням його знахідки.
Днями обвинувальний акт скеровано до суду.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області