fbpx
   

Житомиряни взяли участь у змаганнях з загальної фізпідготовки Всеукраїнської федерації з веслування на човнах «Дракон»

Спорт | 17:22, 5.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

30 січня у Броварах відбулись змагання з загальної фізичної підготовки Всеукраїнської федерації з веслування на човнах «Дракон». Участь у змаганнях взяли спортсмени Центрального регіону (з Житомирської, Київської, Чернігівської, Вінницької і Черкаської областей та міста Київ).

На змаганнях Житомирщину представляли Федерації з веслування на човнах «Дракон» міста Житомир – члени команди «Kaizer», Salsa Dragonboat, Відділення з веслування на човнах «Дракон» ДЮСШ№1 м. Житомир

Результати команди «Kaizer»

Категорія 13-15 років:

Дівчата

Жим штанги (20 кг):

  • 1 місце – Ковєра Даніела
  • 2 місце – Ільченко Уляна
  • 3 місце – Винник Маргарита

Тяга штанги лежачи (20 кг):

  • 1 місце – Ковєра Даніела
  • 2 місце – Ільченко Уляна
  • 3 місце – Винник Маргарита

Біг (1000 м):

  • 1 місце – Винник Маргарита
  • 2 місце – Новікова Діана
  • 3 місце – Ковєра Даніела

Юнаки

Жим штанги (20 кг):

  • 1 місце – Кухарук Данило
  • 2 місце – Умінський Юрій
  • 3 місце – Корчак Артем

Тяга штанги лежачи (20 кг):

  • 1 місце – Воробйов Артур
  • 2 місце – Кухарук Данило
  • 3 місце – Умінський Юрій

Біг (2000 м):

  • 1 місце – Масляков Андрій
  • 2 місце – Кухарук Данило
  • 3 місце – Корчак Артем

Категорія 16-18 років:

Юніорки

Жим штанги (25 кг):

  • 1 місце – Іванова Анна
  • 2 місце – Ковєра Габриела
  • 3 місце – Ямкова Вероніка

Тяга штанги лежачи (25 кг):

  • 1 місце – Іванова Анна
  • 2 місце – Ковєра Габриела
  • 3 місце – Ямкова Вероніка

Біг (1000 м):

  • 1 місце – Іванова Анна
  • 2 місце – Савінська Карина
  • 3 місце – Ямкова Вероніка

Юніори

Жим штанги (30 кг):

  • 1 місце – Форманюк Максим
  • 3 місце – Василевський Юрій

Тяга штанги лежачи (30 кг):

  • 1 місце – Форманюк Максим
  • 2 місце – Василевський Юрій

Біг (2000 м):

  • 1 місце – Білошицький Андрій
  • 2 місце – Василевський Юрій
  • 3 місце – Дегтяр Дмитро

Категорія Premier:

Дівчата

Біг (2000 м)

  • 3 місце – Грибан Світлана

Чоловіки

Жим штанги (40 кг):

  • 1 місце – Мороз Дмитро

Тяга штанги лежачи (40 кг):

  • 3 місце – Мороз Дмитро

Категорія Masters:

Дівчата

Жим штанги (25 кг):

  • 2 місце – Воробйова Ірина
  • 3 місце – Крошко Наталія

Тяга штанги лежачи (25 кг):

  • 1 місце – Вінокурова Олена
  • 2 місце – Воробйова Ірина

Біг (2000 м)

  • 1 місце – Кутишенко Антоніна
  • 2 місце – Воробйова Ірина

Результати команди «Salsa»

Категорія Premier:

Чоловіки

Біг (3000 м)

  • 1місце – Редько Максим
  • 3 місце – Пасічник Данило

Тяга штанги лежачи (40 кг)

  • 1 місце – Фідрус Олексій
  • 2 місце – Золотухін Іван

Жим штанги (40 кг)

  • 2 місце – Біденко Олег
  • 3 місце – Фідрус Олексій

Категорія Masters:

Чоловіки

Біг (3000 м)

  • 1 місце – Бардашевський Юрій

Жим штанги (40 кг)

  • 2 місце – Бардашевський

Спортивний Житомир