fbpx
   

Житомиряни перемогли на Всеукраїнському забігу із перешкодами “Дика гонка”

Спорт | 09:36, 13.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

10 жовтня команда із Житомира “Tigers” здобула перше місце на Всеукраїнському забігу із перешкодами “Дика гонка”, який відбувався у Київській області.

Про це Суспільному розповів учасник команди “Tigers” Назар Чернецький. За його словами, перемогу здобули завдяки взаємопідтримці один одного:

“Важливо зрозуміти, що ти не один біжиш, тому що позаду буде якийсь слабший спортсмен, якому потрібна буде допомога. Якщо ми побіжимо вперед і залишимо того, що позаду, то він нас буде тягнути донизу. В командних перешкодах час рахується по останньому, а не по першому із команди, тому треба один одного підтримувати”.

Забіги з перешкодами проходили на спеціально облаштованій трасі неподалік села Витачів Обухівського району. У змаганнях взяли участь спортсмени 28 команд з різних областей України.

У командних змаганнях брали участь по 4 учасники. Наталія Трибель каже, що була єдиною дівчиною в житомирській команді:

“Була одна перешкода “фаталіті” – це 4 перешкоди, які змішані між собою, але вони проходять в повітрі, потрібно не торкатися ногами землі. Перешкода важка, але завдяки підтримці все можна зробити. Були також “гірки”, вони не менш складні. Це важкі спуски вниз і різкі підйоми вгору. Була ще вправа на баланс, були невеличкі пеньочки, відстань між ними доволі велика, а місця щоб поставити стопу – мало, але, якщо все контролювати і спробувати все пройти без зайвих рухів, все вдається нормально пройти”.

Назар Чернецький каже, що в ході змагань житомиряни здобули призи і в персональних гонках.