fbpx
   

Житомирянка, яка народила і виховує п’ятьох синів, отримала звання “Мати-героїня”

Cуспільство | 16:46, 26.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нагороду, яка є визнанням материнської самовідданості, наполегливої праці та любові, отримала багатодітна житомирянка Оксана Вознюк. Про це інформує Житомирська міська рада.

24 жовтня у Житомирській ОДА слова вдячності звучали на адресу «справжніх героїнь нашого часу», що здійснили неоціненний подвиг – виховали п’ятьох і більше дітей.

Оксана Вознюк має п’ятьох синів, найстаршому з яких – 30 років, найменшому – 10. Павло, найстарший син пані Оксани, – військовослужбовець. 20-річний Дмитро – студент другого курсу вишу. 13-річний Олександр – учень 6 класу. Станіславу – 11 років, а найменшому Єгору – 10, вони навчаються у ЖНВК.

Пані Оксана вдячна за таке визнання, каже, що матір’ю бути нелегко, але приємно та відповідально, адже найбільша цінність для неї – чоловік та її сини.

Нехай хороша родина міцніє у добрі, дружбі та достатку!

Почесне звання присвоєно згідно з Указом Президента України від 15 грудня 2020 року №568 «за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку», а надається воно Президентом України тим жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, створили належні умови для їх розвитку.