Житомирянка стала чемпіонкою України з велосипедного спорту

Спорт | 16:28, 22.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Львівщині 15 – 20 червня пройшов Чемпіонат України з велоспорту на шосе. Житомирянки Ольга Шекель та Тетяна Ященко здобули по дві медалі.

Про це Суспільному розповів тренер-викладач Едуард Муселімян. За його словами, у Чемпіонаті України з велосипедного спорту на шосе на Львівщині брали участь представники збірних команд майже усіх областей України. Спортсмени змагалися в олімпійських видах програми.

“Цей старт став одним із найвідповідальніших для велосипедистів, адже атлети змагалися не лише за медалі, а й за право увійти до складу національної збірної, яка представлятиме Україну на найближчих Олімпійських Іграх у Токіо”, – розповів Едуард Муселімян.

На національних змаганнях визначили найкращих серед представників різних вікових груп: дорослих, молоді, юніорів. У перші два дні чемпіонату велосипедисти стартували у селищі міського типу Бориня. Їхали через село Верхнє Висоцьке до Комарників, там розверталися та долали шлях у зворотному напрямку. На цьому маршруті визначили чемпіонів в індивідуальній гонці на час довжиною дистанції 25 кілометрів.

За словами Едуарда Муселімяна, в індивідуальній гонці серед дорослих житомирянка Ольга Шекель посіла 3 місце, а Тетяна Ященко у категорії до 23 років – 1 місце.

17 – 20 червня велосипедисти стартували на Львівщині та долали маршрути різної протяжності аж до села Волосянка, що на Закарпатті.

У груповій гонці Ольга Шекель посіла перше місце, а Тетяна Ященко у категорії до 23 років – 2 місце.

“Ольга Шекель стала чемпіонкою України у категорії “еліта”, – розповідає Едуард Муселімян. – Вона увійшла до трійки претендентів на участь в Олімпійських іграх. 3 – 4 липня та 10 – 11 липня Ольга виборюватиме право участі в Олімпіаді на змаганнях у Туреччині”.