fbpx
   

Житомирянам обмежать пільговий проїзд у громадському транспорті

Cуспільство | 14:42, 5.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

З 7 листопада діятимуть часові обмеження для пільгового проїзду у міському громадському транспорті.

Про це інформує пресслужба Житомирської міської ради.

У зв’язку з необхідністю введення додаткових заходів безпеки, запобігання поширенню коронавірусної інфекції перевезення пасажирів здійснюються без застосування пільг на проїзд у громадському транспорті у період до 10:00 год та після 16:00 год, окрім військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та цивільного захисту при виконанні службових обов’язків, а також учнів шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до діючих рішень щодо вартості проїзду, дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю та осіб, що їх супроводжують.

Відповідне рішення прийнято під час позачергово засідання виконавчого комітету міської ради у зв’язку зі збільшенням рівня захворюваності на COVID-19 у Житомирі та віднесенням міста до «червоної» карантинної зони. Прийом громадян виконавчими органами міської ради в центрі надання адміністративних послуг (вул. Михайлівська, 4) та у «Прозорому офісі» (площа Польова, 8), управлінні соціального захисту населення Богунського району департаменту політики міської ради (вул. Перемоги, 55) здійснюватиметься із суворим дотриманням працівниками і відвідувачами обмежувальних заходів та з перервою для провітрювання, прибирання і дезінфекції з 13:00 до 14:00 год.

«В установах надання адміністративних та соціальних послуг діє масковий режим. Пред’являти COVID- сертифікат тут не потрібно», – уточнив директор юридичного департаменту міської ради Євгеній Черниш.