fbpx
   

Житомирянам нараховували завищені платіжки за тепло, – Держпродспоживслужба

ЖКГ | 17:31, 3.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Завищену плату на послуги теплопостачання нараховували житомирянам упродовж січня-квітня 2021 року. Підприємство зобов’язали зробити перерахунок – повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Про це фахівцям управління стало відомо під час позапланової перевірки.

У ході перевірки було встановлено, що підприємством застосовувались тарифи на комунальні послуги з порушенням вимог п.3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово – комунальні послуги» № 2189-VIІІ та Порядку формування тарифів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги».

Зокрема, встановлено, що за період з січня по квітень 2021р. при нарахуванні плати за послугу з централізованого опалення споживачам міста Житомира завищено тариф за 1 Гкал на 170,13грн.

За результатами проведення позапланової перевірки фахівцями сектору контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби в Житомирській області складено акт, на підставі якого винесено припис про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку застосування державних регульованих цін, яким зобов’язано комунальне підприємство повернути споживачам необґрунтовано нараховану плату шляхом здійснення перерахунків.

Наразі комунальне підприємство повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області про повернення споживачам зайво нарахованої плати за комунальні послуги, даний перерахунок відображено у квитанціях – повідомленнях споживачів за липень 2021 року.

В цілому за результатами роботи ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, протягом опалювального сезону 2020-2021рр. споживачам міста Житомира проведено перерахунки на суму 40,23млн.грн. за послугу з централізованого опалення.