fbpx
   

Житомирянам нагадують про обмеження у громадському транспорті

Cуспільство | 12:29, 7.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

З 7 листопада у міському громадському транспорті вводяться додаткові заходи безпеки на час дії «червоної» зони.

Про це інформує Житомирська міська рада.

Правом пільгового проїзду можна скористатися з 10:00 до 16:00. Таке обмеження не поширюється на військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та цивільного захисту населення при виконанні службових обов’язків, на дітей з багатодітних сімей, дітей з інвалідністю та супроводжуючих, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вартість проїзду для школярів залишається на рівні 3 грн.

Кількість сидінь має відповідати кількості пасажирів. У салоні транспорту всім треба бути у засобах захисту. Дезінфекція транспортного засобу має бути посилена з обов’язковим провітрюванням на кінцевих зупинках.

«Під час вивчення пасажиропотоку у громадському транспорті було встановлено, що 40 % всіх пасажирів у ранковий та у вечірній час – це пільговики», – каже начальник управління транспорту і зв’язку міської ради Констянтин Підпокровний.

Тому обмеження пільгового проїзду мають розвантажити громадський транспорт у години пік.

Дотримання таких правил контролюватиметься працівниками нацполіції, управління транспорту та служби контролю. Діятимуть вони, доки Житомир буде в «червоній» зоні.