fbpx
   

Житомирян запрошують на Всеукраїнський фестиваль «ZT-EXPO 2020»

Події | 16:43, 9.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Представники сфери туризму області готуються до Всеукраїнського культурно-мистецького фестивалю «ZT-EXPO 2020», який вже вдруге проходитиме у місті Житомирі 10-11 вересня.

Про це повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

«ZT-EXPO 2020» проводиться з метою презентації культурно-туристичних, мистецьких ресурсів регіонів і міст України та Житомирської області, популяризації культурно-мистецького та туристичного потенціалу, активізації внутрішнього туризму та обміну досвідом представників сфери туризму.

Цьогоріч до Житомира з’їдуться представники 7 областей України та 22 регіонів Житомирщини, щоб розказати про свій досвід робота в культурно-туристичній сфері під час карантинних обмежень та представити надбання своїх регіонів у цьому напрямку. На виставці також будуть присутні представники Державного агентства розвитку туризму України.

Зробити це зареєстровані учасники зможуть 11 вересня під час конференції, тема якої «Туризм в умовах карантину». Також цього дня біля кінотеатру «Жовтень» працюватиме містечко, де всі бажаючі зможуть ознайомитися з цікавими локаціями регіонів України.

А 10 вересня учасники фестивалю відвідають з екскурсією Тетерівську ОТГ.