fbpx
   

Житомирян закликають протидіяти поширенню наркоманії

Cуспільство | 15:40, 8.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Це можна зробити всього лиш повідомивши про наявний у публічному місці напис з адресою сайту чи віртуального каналу пропагування наркотиків, – повідомляє Національна поліція Житомирської області.

У подальшому зібрану інформацію поліцейські передаватимуть до відповідних служб Житомирської міської громади. Упродовж квітня у місті триватиме місячник благоустрою, тож у рамках його проведення і знищуватимуться написи відповідного змісту.

Однак уже цими днями поліцейські у взаємодії з громадськими організаціями «Міжнародною антинаркотичною асоціацією» та «Територія здоров’я, краси та успіху» ліквідували кілька десятків таких повідомлень, залишених на стінах та парканах міста.

Відтак залишити свою інформацію можна буде цілодобово за номером телефону 102 або 40-73-73 (у робочі дні з 9 до 18 години). Також бажаючі можуть скористатись електронною скринькою zmi@zt.npu.gov.ua чи надіслати повідомлення сторінкам Поліції Житомирської області у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.

Маленькі кроки у великій справі насправді є реальною рушійною силою, – переконаний керівник Житомирської філії ГО «Міжнародної антинаркотичної асоціації» Сергій Давиденко.- Давайте разом змінювати наше місто, робити його чистішим і добрішим.

Члени організації власним прикладом упродовж кількох днів змінювали написи адрес сайтів на оптимістичні побажання «Мрій!», «Кохай!», «Радій!», «Живи!».