fbpx
   

Житомирян попереджають про тонку кригу на водоймах

Cуспільство, Безпека | 11:27, 10.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Згідно з прогнозом Житомирського обласного центру з гідрометеорології найближчими днями прийде значне потепління, температура повітря становитиме вдень 2-7о тепла.

Це суттєво вплине на стан льодового покрову на водоймах. Крига за цей час стане значно тоншою, що в свою чергу створить небезпеку і підвищить ймовірність виникнення нещасних випадків. В першу чергу це стосуватиметься водойм з течією, рослинністю та з ушкодженими ділянками льоду.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради застерігають мешканців територіальної громади та, особливо рибалок, утриматись від виходу на кригу. Незважаючи на потенційну небезпеку рибалки-любителі продовжують облаштовуватись на річках та ставках, а дорослі та діти здійснюють прогулянки по льоду.

«Хоч товщина льоду ще зберігається в межах 15 см, однак верхній шар води на ньому, котрий з’явився унаслідок танення, змінює структуру льоду. Він стає крихкішим та більш ламким», – каже начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Микола Дідківський.

Сумна статистика констатує, що з року в рік на льоду гинуть дорослі й діти.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до усіх громадян із проханням бути уважними та вкрай обережними, не виходьте на тонкий лід, а особливо до батьків: не відпускайте своїх дітей гратися на замерзлих водоймах!