fbpx
   

“Житомирводоканал” знову злив нечистоти до річки

Екологія | 17:25, 12.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Комунальне підприємство “Житомирводоканал” 11 листопада знову скидало неочищені стоки до річки Кам’янка.

Про це у Facebook поінформувала пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

“Візуально, скид який тече до річки Кам’янка має неприроднє забарвлення, а саме сіро-коричневого кольору, що свідчить про наявність в скиді великої концентрації забруднюючих речовин”, – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі КП «Житомирводоканал» виданню Житомир.info пояснили, що 11 листопада проводився ремонт колектору. Під час його виконання неможливо було уникнути скидів у річку. Про потрапляння забруднюючих речовин у воду комунальники одразу повідомили екологам.

«На цьому тижні ми почали роботи на каналізаційному колекторі на вулиці Фещенка-Чопівського. Про це повідомлялося. Минулого року там була масштабна аварія, в результаті якої тоді виникли провалля на дорожньому покритті. Після того було прийняте рішення діяти на випередження, адже там мережі вже «з’їдені» газовою корозією, тому ми поступово їх там замінюємо. Як відомо, наші каналізаційні мережі будувалися ще в минулому столітті. І коли ми проводимо подібні роботи, змушені здійснювати скид у річку. По-іншому зробити технічно неможливо. І саме в зв’язку з цими роботами на колекторі, які проводилися вчора (11 листопада), справді був здійснений скид. Про це, як ми й зобов’язані, повідомили екологів. Ще раз наголошу, що по-іншому ми просто не можемо виконати роботи на цій ділянці колектору», – пояснили у водоканалі.