fbpx
   

“Житомирводоканал” скинув стоки в Тетерів через порив колектору

Екологія | 12:08, 29.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Черговий скид нечистот у річку Тетерів стався 28 грудня в Житомирі. Цього разу водоканал зливав каналізацію через порив каналізаційного колектору в районі пров. Івана Гонти.

Про це повідомляє Держекоінспекція Поліського округу:

“Орієнтовно о 12:00 в районі провулка Івана Гонти, що в м. Житомир, внаслідок пориву каналізаційного колектору КП «Житомирводоканал» відбувся скид неочищених стічних вод який потрапляв до річки Тетерів.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу негайно здійснено виїзд з метою фіксації даної події та відбору проб води для проведення лабораторних досліджень.

При візуальному огляді, в місці скиду спостерігалось характерне для стічних вод неприроднє забарвлення та відчувався в повітрі фекальний запах, що свідчить про скид забруднюючих речовин.

Про подальший розвиток подій інформуватимемо додатково, а також здійснимо розрахунок розміру шкоду завданої навколишньому природному середовищу.

Такі скиди, КП «Житомирводоканал» відбуваються систематично, їх не зупиняють не мільйонні збитки, ні шкода, яка ними завдається довкіллю”, – йдеться у повідомленні.