fbpx
   

Житомирський військовий госпіталь отримав новітнє устаткування

Армія, Медицина | 16:40, 1.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Медики Житомирського військового госпіталю отримали сучасний апарат ультразвукової діагностики, який використовуватимуть для лікування українських військовослужбовців.

Про це повідомляється на сторінці Командування Медичних сил ЗСУ в Facebook.

“Представники Первинної профспілкової організації Національної акціонерної кампанії «Нафтогаз України», для покращення якості медичних послуг, що надаються українським захисникам, передали у якості гуманітарної допомоги до Житомирського військового госпіталю портативну кольорову ультразвукову систему «SonoScape» серії E2, вартістю близько 450 тис грн.

Апарат оснащений основними доплерами та висвітлює зображення за допомогою 15,6 дюймового екрану на якому відображає картину стану внутрішніх органів на основі інформації, яку дає відмінний акустичний опір твердих, рідких і газоподібних середовищ. Сам датчик сканеру протягом певного часу випускає серії хвиль, які по-різному пропускаються або відображаються тілом людини. Апарат має декілька доплерівських режимів: кольорового картування, імпульсно-хвильового, енергетичного та енергетично направленого”, – йдеться у повідомленні.