fbpx
   

Житомирський прикордонний загін отримав техніку від ЄС

Події | 09:29, 3.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Інженерне облаштування державного кордону та прилеглої до нього місцевості є одним із головних складових його надійної охорони. Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

Саме інженерна складова допомагає охоронцям кордону фіксувати протиправні діяння, попереджати підготовку до них, а також значно ускладнює злочинним елементам здійснення протизаконних дій на кордоні. Безперечно, забезпечити стале інженерне облаштування держрубежу неможливе без використання відповідної техніки.

Державна прикордонна служба України розвиває міжнародну співпрацю, в рамках якої прикордонники Житомирського загону отримали допомогу від товариства «Excelor Holding Group (LLC)». Допомога була надана відповідно до реалізації спільного з Європейським Союзом проекту міжнародної технічної допомоги «Надання обладнання для забезпечення безпеки та демаркації державного кордону між Білоруссю та Україною; спеціалізовані транспортні засоби та обладнання для робіт з демаркації кордону».

Прикордонники отримали трактор Landini 5-120 та подрібнювач гілок Rinieri TRK 200 загальною вартістю понад 50 тис. євро.

Надана технічна допомога буде використовуватись для проведення демаркаційних робіт та інженерного облаштування українсько-білоруської ділянки кордону.