Житомирський «ІнБев» зіграв внічию з АФФК «Суми»

Спорт | 13:30, 25.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Житомирський футзальний клуб «ІнБев» розійшовся бойовою нічиєю з АФФК «Суми» у матчі 17-го туру Екстра-ліги.

Підопічні Михайла Соколовського пропустили першими у першій половині зустрічі. На восьмій хвилині зустрічі перший м’яч у ворота «пивоварів» забив Роман Зеленський. Вже в другому таймі перевагу своєї команди подвоїв універсал ФК «Суми» Андрій Цілик.

Після двох пропущених м’ячів тренерський штаб житомирської команди вирішив зіграти в п’ять польових гравців. Натиск на оборону суперника приніс свої результати – на 34-й хвилині зустрічі Денис Бланк скоротив відставання «пивоварів».

Втім, рахунок 2:1 ніяк не влаштовував житомирян і вони продовжили грати з п’ятьма польовими гравцями. Зрівняти рахунок у зустрічі команді Михайла Соколовського вдалось на останніх секундах. Після розіграшу кутового Віталій Дзюба відпасував ліворуч на Карбулу, а той в свою чергу зробив простріл в штрафний майданчик «Сум». В потрібному місці у потрібний час опинився Ростислав Семенченко і відправив м’яч в сітку воріт.

Майже одразу після другого м’яча «пивоварів» пролунала фінальна сирена, яка й зафіксувала остаточний рахунок у матчі – 2:2, – пише Спортивний Житомир.