fbpx
   

Житомирський бронетанковий передав у ЗСУ чергову партію БМП

Армія | 17:20, 23.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

ДП “Житомирський бронетанковий завод” передало українським військовим чергову партію БМП-2. Роботи виконані з випередженням графіка та за умов обмеженого фінансування, – повідомили в “Укроборонпромі”.

Техніку передано відповідно до умов державного контракту, повністю готовою до бойового застосування. Це вже друга передача військової техніки від ЖБТЗ до Збройних сил України у поточному році.

Також, підприємство отримало нового очільника – Геннадія Геращенкова.

Нинішній керівник заводу є випускником Харківського політехнічного інституту. З 1997 року він працював на Державному підприємстві “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова” (ДП “ХКБМ”), яке теж входить до складу Державного концерну “Укроборонпром”.

В ДП “ХКБМ” Геннадій Гращенков пройшов шлях від інженера-конструктора до головного конструктора з серійних виробів. Він є автором низки винаходів і патентів, а також статей у науково-технічних виданнях.

На Житомирський бронетанковий завод Геннадій Гращенков прийшов на заміну Олексію Жуковцю, якого нині призначено гендиректором ДП “НВК Газотурбобудування “Зоря”-“Машпроект”.