Житомирські волейболістки виграли етап чемпіонату України

Спорт | 13:40, 21.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Житомирські волейболістки Анна Шумейко та Діана Луніна у Сумах виграли етап чемпіонату України з пляжного волейболу.

Про це повідомляє Федерація волейболу Житомирщини.

Це другий турнір у національному календарі змагань на 2021 рік. Двозірковий етап чемпіонату України із призовим фондом у 10 000 грн. пройшов на закритих пляжних кортах у Сумах. У жінок на змагання приїхало 15 пар, серед них і волейболістки, які представляють Житомир Анна Шумейко і Діана Луніна. Протягом турнірного шляху дівчата не програли жодного матчу, вигравши почергово – у Лисенко/Пересади – 2:1 (21:19, 17:21, 15:13), Фенько/Тарасенко – 2:1 (21:13, 16:21, 15:11), Затилкіної/Черненко – 2:1 (21:23, 21:12, 21:8) і у фіналі перегравши знову ж таки на тай-брейку Марину Гладун/Світлану Бабуріну – 2:1 (21:19, 24:26, 15:8).

І Гладун, і Бабуріна – це екс-напарниці Діани Луніної, з якими вона виступала у 2018-2020 роках, і з якими здобувала чемпіонські титули. Старт сезону для житомирської пари виявився вдалим, враховуючи те, що до змагань пара не провела жодного спільного тренування. Аня ще 14-го квітня була задіяна за «Полісся» у останньому матчі класичного сезону проти рівненської «Регіни», а уже наступного дня 15-го квітня була у Сумах на турнірі з пляжного волейболу.

Отримавши перемогу у Сумах, спортсменки починають готуватися до наступного турніру – міжнародного етапу Світової серії міжнародної федерації волейболу ФІВБ, який з 20 по 23 травня пройде у болгарському місті Софія.