fbpx

Житомирські військовослужбовці вибороли срібло на чемпіонаті Сухопутних Військ з рукопашного бою

Спорт | 17:37, 19.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сухопутних Військах Збройних Сил України завершився Чемпіонат з рукопашного бою.

З 16 по 18 березня на базі 169-го Навчального центру імені князя Ярослава Мудрого проходив Чемпіонат Сухопутних Військ Збройних Сил України з рукопашного бою. Участь у якому взяли представники оперативних командувань, навчальних центрів та вищих військових навчальних закладів. Основною метою Чемпіонату стало підвищення спортивної майстерності військовослужбовців, відбір кращих спортсменів та підготовка до майбутнього Чемпіонату Збройних Сил України та Кубку Президента України з рукопашного бою.

За підсумками змагань, в загальному заліку перше місце вибороли представники оперативного командування «Схід», друге місце здобули спортсмени з оперативного командування «Захід», а третє – військовослужбовці з оперативного командування «Північ».

Серед вищих військових навчальних закладів «золото» здобули представники Національної академії Сухопутних Військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, «срібло» вибороли учасники з Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, а «бронзу» – спортсмени Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

Як повідомляє Суспільне, до складу команди Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова увійшли семеро військовослужбовців. Всі вони стали призерами в особистій першості:

• Максим Ковальчук посів 3 місце у ваговій категорії до 60 кілограмів;
  • Дмитро Мерчук – 2 місце у ваговій категорії до 65 кілограмів;
  • Валентин Судін здобув 3 місце у ваговій категорії до 70 кілограмів;
  • Олексій Яковець – 2 місце у ваговій категорії до 75 кілограмів;
  • Володимир Чапський посів 3 місце у ваговій категорії до 80 кілограмів;
  • Владислав Кривенко – 3 місце у ваговій категорії до 90 кілограмів;
  • Антон Свінцицький виборов 2 місце у ваговій категорії понад 90 кілограмів.

Чемпіонат відбувся за підтримки Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України, 169-го Навчального центру імені князя Ярослава Мудрого та Всеукраїнської федерації рукопашного бою.