fbpx
   

Житомирські театрали готують виставу за твором Лесі Українки

Культура | 16:18, 15.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирському обласному театрі ляльок готують виставу за мотивами однойменного твору Лесі Українки “Давня казка”. Прем’єру даватимуть у Новограді-Волинському.

В обласному театрі ляльок завершують репетиції вистави “Давня казка”. Про це Суспільному розповів її режисер – директор Житомирського академічного обласного театру ляльок Сергій Мисечко. За його словами, раніше цей твір Лесі Українки не втілювали на сцені лялькових театрів.

“Для нашого театру це експеримент, який, як ми думаємо, буде вдалим. Це поема “на злобу дня” завжди є актуальною. Все, що відбувається у світі, відображається у цій поемі, незважаючи на те, що їй більше сотні років”, – говорить Сергій Мисечко.

“Давня казка” – це моновистава. Усі ролі виконує один актор – Костянтин Мілько. На сцені, каже, намагатиметься донести думку про непередбачуваність людської долі.

“Хочеться показати, що все відносно у нашому світі. Ніхто не знає, як все повернеться у житті. Сьогодні ти “на коні”, а завтра може все змінитися”, – розповідає актор.

Перший показ “Давньої казки” відбудеться у Новограді-Волинському під час урочистостей до 150-річчя Лесі Українки.