fbpx
   

Житомирські спортсмени відзначилися на змаганнях у Кам’янському

Спорт | 15:30, 9.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Два кубки та 13 медалей здобули житомирські спортсмени на змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах, який нещодавно завершився у місті Кам’янське, Дніпропетровської області, – повідомляє Спортивний Житомир.

Турнір одночасно був ІІ етапом Кубка України серед дорослих та ІІ етапом Всеукраїнських змагань серед юніорів, молоді, юнаків та дітей (сезон 2019-2020).

Житомир на змаганнях представила команда із 10-ти спортсменів під керівництвом тренера, Президента ГО «Ліга фігурного катання на роликових ковзанах в Житомирській області» Ірини Устимович.

Через карантин, ці змагання стали першими у цьому році.

Тож маємо такі результати:

БУРЛА ДАРИНА – 1 місце, 4-й дивізіон, категорія Benjamin A

«ВАЛЬС КВІТІВ» – 1 місце, шоу-групи, категорія Kids

ФЕДОРЧУК АННА – 2 місце, 4-й дивізіон, категорія Cadet

УСТИМОВИЧ КСЕНІЯ – 2 місце, 3-й дивізіон, категорія Adult

ЛЕВАНДОВСЬКА ВЕРОНІКА – 3 місце, 3-й дивізіон, категорія Debs

ГИРИНА ВІКТОРІЯ – 5 місце, 4-й дивізіон, категорія Benjamin B

ВОЛИНЕЦЬ ВАРВАРА – 6 місце, 4-й дивізіон, категорія Benjamin B

ЛИТВАК ДАРИНА – 7 місце, 4-й дивізіон, категорія Benjamin B

Ще троє житомирян – Данііл Хом’як, Марія Дацюк та Кіра Нікіфорова успішно пройшли курс початкової підготовки і здали тести.

Змагання проходили у дуже теплій та дружній атмосфері – всі спортсмени та тренери скучили за такими подіями. Тож із новими силами та натхненням житомирська команда повернулася додому та вже готується до наступних змагань, які відбудуться у м. Суми в кінці листопада 2020 року.

Організатори змагань – ГО «Всеукраїнська Ліга фігурного катання на роликових ковзанах» та Українська федерація роликового спорту, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Фото за посиланням