fbpx
   

Житомирські поліцейські долучились до донорства

Здоров'я | 14:26, 2.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

2 березня працівники відділу поліції №1 приєднались до започаткованої колегами у лютому акції по поповненню банку крові. Естафету флешмобу вони отримали від Управління поліції охорони в області, а передали – Коростенському районному управлінню поліції.

Півтора десятка працівників Житомирського відділу виявили бажання та приєднались до благочинної акції сьогодні, 2 березня.

Як розповів заступник начальника з превентивної діяльності відділу поліції №1 Віктор Метельський, до Центру прийшли добровольці, які усвідомлюють важливість наявності достатніх запасів крові та при цьому не мають медичних протипоказань. Серед них були як ті, хто уже тривалий час є донорами, так і ті, хто уперше зважився на таку процедуру.

Поліцейська сектору реагування патрульної поліції Яна Шеремет ще не мала досвіду здачі крові, але відтепер, за словами дівчини, долучатиметься за можливості до процесу поповнення її запасів систематично.

Інспектор з кадрового забезпечення Михайло Мошківський, навпаки, уже з 2014 року є донором і уся процедура для нього добре знайома. Тож старший лейтенант поліції охоче ділився порадами з колегами.

Відтак уже за кілька днів благочинну акцію продовжать працівники Коростенського районного управління поліції.