fbpx
   

Житомирські лісівники створили «живі» державні символи

Cуспільство | 15:59, 20.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Садиби лісгоспів та лісництв Житомирського обласного управління лісового та мисливського господартва облаштовані настільки оригінально, що туди приходять та приїздять на фотосесії.

Про це повідомляє пресслужба Житомирського ОУЛМГ.

Нерідко біля адмінбудівель можна побачити і «живі» символи нашої держави: здебільного це державний Герб – тризуб, висаджений із декоративних кущів.

З нагоди 20-річчя Акту проголошення незалежності України, колектив Ігнатпільського лісництва Овруцького держлісгоспу за ініціативи лісничого В’ячеслава Шваба створив герб-тризуб, котрий нині є окрасою садиби.

Роком пізніше з нагоди 20-річчя затвердження Верховною Радою Малого Герба України – тризуба, колектив Овруцького лісництва за ініціативи тодішнього лісничого Олександра Кончаківського висадили герб-тризуб. На теперішній час він має розміри 410 см на 690 см.

Тризуб із самшиту прикрашає подвір’я Зеремлянського лісництва Баранівського держлісгоспу. Його стоврили працівники лісництва ще в 2005 році. Схему розробив працівник лісгоспу пенсіонер Юрій Куцан.

Велетенським тризубом розмірами 6 м на 8 м пишаються лісівники з Ярунського лісництва Новоград-Волинського держлісгоспу. Композицію вони доповнили ще й жовто-блакитним стягом.

А на території Словечанського лісгоспу росте сосна, розтроєний стовбур якої дуже нагадує наш геб.