fbpx
   

Житомирські курсанти вибороли перемоги на шести змаганнях

Армія, Спорт | 15:44, 20.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Насиченим і багатим на спортивні події видався минулий тиждень для спортсменів Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова, – повідомляє АрміяInform.

Курсанти та офіцери вишу взяли участь одразу в 6-ти спортивних заходах різного рівня. Так, вони виборювали першість на відкритому турнірі міста Житомир зі змішаних бойових мистецтв UF ММА, Всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту пам’яті професора Ю. О. Рєзнікова (м. Львів), чемпіонаті інституту з пауерліфтингу (жим штанги), Кубку України з армрестлінгу (с. Воловець Закарпатської обл.), Всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука пам’яті Р. І. Труша (м. Львів) та відкритому чемпіонаті міста Житомир із футзалу (вищий дивізіон).

На всіх змаганнях спортсмени продемонстрували спортивну майстерність, високий рівень фізичної й технічної підготовленості та волю до перемоги, — розповідає доцент кафедри фізичної підготовки заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України з гирьового спорту підполковник Василь Пронтенко. — І, так само, на всіх цих чемпіонатах, турнірах та кубках наші хлопці та дівчата вибороли призові місця і нагороди.

І хоча календарний рік вже майже добіг кінця, у військовому інституті говорять, що спортивний рік ще не закінчився, — попереду ще будуть змагання, на яких курсанти-«корольовці» обов’язково знову покажуть свій високий спортивний рівень.