fbpx
   

Житомирські курсанти вчилися використовувати і протидіяти БПЛА

Армія | 15:28, 8.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова відбулися навчально-тренувальні збори з фахівцями безпілотних літальних апаратів підрозділів силових структур, які призначені для боротьби з тероризмом, за координацією штабу Антитерористичного центру при Службі Безпеки України.

Про це повідомила пресслужба ЖВІ.

Начальник військового інституту генерал-майор Олександр Левченко заявив: “Наш інститут має відповідну базу, досвід і спеціалістів для організації таких заходів, метою яких є підвищення спроможностей антитерористичних підрозділів, які мають на озброєнні безпілотні літальні апарати для боротьби з диверсійно-розвідувальними силами та досягнення взаємодії між підрозділами різних силових структур. Кожен підрозділ має реальний бойовий досвід, але зі своєю специфікою застосування і обмін досвідом буде надзвичайно корисним нашій загальній справі – перемозі над ворогом“.

Протягом кількох днів фахівці-«безпілотники» теоретично і практично працювали для того, аби вдосконалити систему використання БпЛА для пошуку визначених цілей в умовах протидії засобів радіоелектронної боротьби.

Активними учасниками зборів стали і курсанти військового інституту, які за свою роботу отримали позитивні оцінки від досвідчених фахівців з використання і протидії БпЛА.