fbpx
   

Житомирські депутати звернулися до Верховної Ради з приводу закону про гральний бізнес

 Поділитися

Поділитися в

Депутати Житомирської міської ради звернуться до народних депутатів України з тим, щоб не вводити в дію ЗУ «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», прийнятого Верховною Радою України 14 липня. 

Натомість пропонується підтримати проєкт постанови Верховної Ради про його відміну. Відповідне звернення прийнято на позачерговій сесії Житомирської міської ради сьогодні, 21 липня.

У зверненні є пропозиція розробити законопроєкт, який надавав би право місцевим громадам самостійно визначати, чи потрібні гральні заклади в їхніх містах і селах.

«Легалізація грального бізнесу може призвести до соціальної напруги та зубожіння українських родин…»  та  «підвищення рівня злочинності в містах та селах… А сама гральна залежність призводить до руйнування родин, психологічних розладів, а  подекуди – навіть самогубств… Переважна більшість осіб, які програють гроші в залах ігрових автоматів , – це люди з невеликими статками, які з надією покращити своє матеріальне становище, виносять все з дому і програють все в ігрових залах… Тож анонсовані мільярди , які може отримати державний бюджет, – це гроші з кишень тисяч родин, які стали заручниками залежності своїх рідних», – йдеться зверненні.

Нагадаємо, в Україні легалізували гральний бізнес, від якого у 2020 році планувалося отримати понад 4 мільярди надходжень до держбюджету.