fbpx
   

Житомирське підприємство завдало збитків екології на 1,3 млн грн

Екологія, Кримінал | 15:33, 25.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Служба безпеки України викрила житомирське підприємство на завданні значної шкоди екологічній ситуації регіону. Шкідливі викиди від його котлів забруднювали атмосферу і завдали збитків на майже 1,3 млн грн.

За попередніми даними, джерелом забруднення стало місцеве деревообробне підприємство. Протягом двох років воно працювало без належних дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Спеціалісти Державної екологічної інспекції Поліського округу підтвердили, що твердопаливні котли підприємства були особливо небезпечні для екологічної ситуації регіону.

Внаслідок викидів оксиду азоту та вуглецю, діоксиду сірки та інших речовин, екології завдано збитків на майже 1,3 млн грн.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки та огляди виробничих потужностей, що використовуються комерційною структурою.

Під час слідчих дій із залученням фахівців Управління Держпраці в Житомирській області, ГУ Держпродспоживслужби та Державної екологічної інспекції Поліського округу вилучено оригінали бухгалтерської документації і чорнові записи.