fbpx
   

Житомирська поліція затримала злодія, який змінив прізвище і 8 років ховався від покарання

Події | 17:37, 28.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Серед інших днями розшуківці кримінальної поліції Житомирського районного управління поліції встановили місце знаходження чоловіка, засудженого у 2012 році за низку крадіжок у складі групи. Тоді після оголошення вироку у вигляді обмеження волі і встановлення певних обов’язкових до виконання умов затриманий їх проігнорував та увесь цей період переховувався. Нині його очікує покарання уже у місцях позбавлення волі.

У 2012 році місцевим судом 28-річного іноземця було визнано виним у вчиненні низки крадіжок з квартир жителів Житомирщини у складі злочинної групи. Відносно чоловіка було визначено покарання у вигляді обмеження волі та накладено зобов’язання щодо виконання обов’язкових умов по контролю його місця перебування.

Проте молодик усупереч вимогам нашого законодавства залишив Україну і лише нещодавно, вісім років після винесення вироку, повернувся назад, змінивши усі персональні дані.

Під іншим прізвищем і з іншими відомостями щодо місця та дати народження чоловік перетнув наш кордон та продовжив протиправну діяльність, щоправда в іншому регіоні України, – розповів начальник Житомирського районного управління поліції Сергій Синявський. – Проте, за низкою ідентифікуючих ознак, нам вдалося встановити, що перед нами саме та особа, яка перебуває у розшуку.

Відтак нині чоловік відбуватиме покарання у місцях позбавлення волі за кримінальні діяння скоєні раніше. Окрім того, у поліцейських є підстави підозрювати його причетність до низки крадіжок, учинених уже у поточному році у м. Дніпрі.

Загалом же, як повідомив Сергій Синявський, з початку року працівники кримінальної поліції Житомирського районного управління поліції затримали 15 осіб, які переховувалися від органів досудового розслідування та суду.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області