fbpx
   

Житомирська пара виборола Національний Кубок України з танцювального спорту

Спорт | 14:43, 19.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Житомирська пара Єлизавета Синьова (учениця 9-А класу гуманітарної гімназії №23) та Володимир Кучинський (учень 9-А класу ЗОШ №6) здобули Національний Кубок України з танцювального спорту. Змагання проходили 14 лютого.

Тренер пари Артем Радіонов у коментарі сайту Спортивний Житомир розповів про змагання та те, як молоді люди йшли до цієї перемоги.

“Наша пара йшла до цього протягом трьох років. Раз на рік проходить Кубок України, і раз на рік проходить Чемпіонат України. Два роки поспіль ми були другі. І ось на третій рік досягли того, до чого йшли, і стали першими. Щодо змагань – це другий за значимістю турнір в Україні (після Чемпіонату України). І категорія в якій брала участь пала “Юніори-2” – це вже юнацько-доросла категорія. Уже в “Юніорах-2” починається відбір на Чемпіонат світу. Дуже серйозна категорія, дуже сильні пари. Напевно, одна з найсильніших категорій, яка була на цьому турнірі – це якраз ця категорія”, – розповідає тренер пари Артем Радіонов.

За словами тренера, здобуття Кубку відкриває перед парою хороші перспективи і в подальшому вони зможуть претендувати на участь в Чемпіонаті світу.

“По-перше – це статус пари, по-друге, якщо вони в подальшому виграють чемпіонство, то вони будуть мати право представляти країну на Чемпіонаті світу. А на Чемпіонат світу їде дві кращі пари країни. Цілі номер один ми досягли, і друга наша мета – це першість на Чемпіонаті України”, – сказав Артем Радіонов.

Спортивний Житомир