fbpx
   

Житомирська область отримала 99 тисяч доз вакцини Moderna

Медицина | 14:36, 17.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями Житомирська область отримала 99 тисяч доз вакцини Moderna, розрахованих для введення першої та другої доз.

Про це повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації з посиланням на інформацію департаменту охорони здоров’я ОДА.

Перша партія у кількості 24 800 доз вже розподілена та відправлена по районам Житомирщини в пункти щеплення, центри масової вакцинації та мобільним групам.

Нагадаємо, що на початку листопада Україна отримала по COVAX майже 3 млн доз вакцини Moderna.

Кожен охочий може вакцинуватися в пунктах щеплення та центрах масової вакцинації, актуальний перелік та контакти яких є на офіційному сайті.

Для організованих колективів 50 і більше людей діє запис за номером контакт-центру 0 800 60 20 19, після чого до колективу приїде мобільна бригада.

Довідково. Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена американською компанією Moderna. Має кодову назву mRNA-1273 та торговельну назву Spikevax. Схвалена ВООЗ для екстреного застосування. Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Ефективність вакцини становить 94.1%.

Термін зберігання вакцини — 7 місяців за температури від -25 °C до -15 °C. Після вилучення з холодильника невідкриті флакони можна зберігати за температури від 8 °C до 25 °C до 24 годин.