fbpx
   

Житомирська нацполіція посилює заходи безпеки в області

Безпека | 14:41, 22.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Керівництво Національної поліції України прийняло рішення посилити заходи із забезпечення публічної безпеки та порядку на території дев’яти областей західної України, зокрема в Житомирській.

Йдеться про території Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Заходи здійснюються з метою своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам.

У центральних частинах обласних центрів та в громадських місцях нестимуть службу поліцейські наряди. До їхнього складу увійдуть військовослужбовці Національної гвардії України.

“Правоохоронці патрулюють вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів. Окрім того, на в’їздах та виїздах з обласних центрів виставлено мобільні пости”, – повідомляють на сайті Нацполіції.

Поліцейські здійснюватимуть такі превентивні заходи:

  • перевірку документів у підозрілих осіб та проведення поверхневого огляду;
  • перевірку з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються власниками тривалий час;
  • особливу увагу правоохоронці звертають на підозрілі речі та предмети (пакети, сумки, коробки, ящики), до яких можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої;
  • забезпечення безпеку дорожнього руху на автошляхах.

Поліцейські закликають громадян із порозумінням ставитися до превентивних заходів.