fbpx
   

Житомирська міська лікарня №2 почала приймати хворих на COVID-19

Медицина | 16:43, 17.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Із 17 вересня житомирська міська лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка почала приймати хворих на коронавірус та пацієнтів з підозрою на COVID-19. Інформацію про це лікарня опублікувала на своїй сторінці у мережі Facebook з посиланням на директора закладу Ігоря Кухарука.

На базі міського центру ішемічної хвороби та некоронарогенних захворювань серця лікарні створили інфекційне відділення, яке надаватиме стаціонарну допомогу хворим на коронавірус. За словами Ігоря Кухарука, в лікарні забезпечили розділення потоків пацієнтів із підозрою або встановленим захворюванням на COVID-19 та пацієнтів з іншими захворюваннями:

“В Національну службу здоров’я України ми подали пропозицію про укладення договору щодо надання медичних послуг “Стаціонарна допомога пацієнта з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2″. Ми вже підготували окремий вхід в лікарню для таких пацієнтів, щоб уникнути можливості перетину потоків”.

В кожній палаті є антисептики та ємності для утилізації медичних відходів.

Одягати засоби індивідуального захисту працівники будуть в окремому місці, де створено достатній запас цих засобів.

“Оснащені шлюзи для виходу з “брудних” зон, які створюють додатковий фізичний бар’єр між зонами і будуть використовуватися як місце для зняття засобів індивідуального захисту. Для медичного персоналу облаштована зона відпочинку у лікарні. Весь медичний персонал, залучений до лікування, має отримати до 300% доплати до окладу”, – розповів Ігор Кухарук.

Нагадаємо, про те, що облдержадміністрація надіслала лист Міністру охорони здоров’я з проханням підключити для надання допомоги хворим на коронавірус лікарні другої хвилі у Хорошеві та Житомирі, Микола Суслик говорив на брифінгу 7 вересня. На брифінгу 14 вересня Микола Суслик сказав, що лікарні другої хвилі Житомирщини поки не отримали дозволу приймати пацієнтів з коронавірусом.

Суспільне