fbpx
   

Житомирська малеча отримує солодкі подарунки

Cуспільство | 14:36, 22.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Попри пандемію малеча нашої громади не залишиться без подарунків та гарного настрою, – повідомила Житомирська міська рада.

У період найбажаніших для дітлахів днів року – новорічно-різдвяних свят – солодкі подарунки отримають понад 4,5 тис. житомирських дітлахів. Серед них – обдаровані учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти (2000 шт.подарунків); учні Житомирського спеціального закладу дошкільної освіти № 59 (93 шт. подарунків); діти спеціальних класів ЗОШ № 7 (51 шт. подарунків) та ЗОШ № 14 (13 шт.); діти-сироти та діти, позбавлені батьківського спілкування (320 шт.); дітвора, що у передноворічні дні перебуватиме на лікуванні у міській центральній дитячій лікарні ім. В.Й. Башека (80 шт. подарунків); діти які проходять медичну реабілітацію на базі МБФ «Місія в Україні» (164 шт. подарунків); члени родин загиблих учасників АТО/ООС (124шт. подарунків); діти Героїв України, Народних Героїв та з цільових груп учасників АТО/ООС (221 шт.); сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах (295 шт.); вихованці Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю (113 шт.); діти з багатодітних родин (1000 шт. подарунків) та наймолодші вихованці СДЮСШОР “Полісся” (215 шт.).

А побажання малечі здійснюють працівники Житомирського міського центру соціальних служб міської ради, департаменту освіти, служби (управління) у справах дітей, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, департаменту соціальної політики та управління культури Житомирської міської ради.

Поза тим 2021 рік приніс і новорічну атмосферу: на вулиці Михайлівській розміщена тематична фотозона; 19 грудня містом курсувала експреслистівка разом зі Святим Миколаєм і казковими й мультиплікаційними героями. А головну новорічну ялинку урочисто запалили 19 грудня на вулиці Михайлівській.