fbpx
   

Житомирщина увійде до “червоної зони” епіднебезпеки

Здоров'я | 13:25, 1.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Житомирщина увійде до “червоної зони” епідемічної небезпеки. Про це повідомив на брифінгу голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, – інформує Суспільне.

За його словами, в області зростає захворюваність на коронавірус:

“Можна навіть сказати, що ми зловили третю хвилю. Сьогодні буде проведено засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за рішенням якої Житомирщина увійде до “червоної зони” з відповідними обмеженнями. За останній тиждень здійснили майже 6 тисяч ПЛР-тестувань і отримали 2716 підтверджених випадки. Відтак за останні 4 тижні кількість хворих зросла майже втричі: з 900 до 2716 за тиждень”.

За словами Віталія Бунечка, вся Житомирщина увійде до “червоної зони” без сегментування і поділу.

Через те, що зросла кількість госпіталізацій, деякі лікарні довелось розвантажувати. Наприклад, у Новоград-Волинській лікарні, де завантаженість сягнула 97 %, ввели 15 додаткових ліжок та змінили маршрути, забираючи нових хворих в інші місця, зокрема, в Житомир. Відтак нині там завантаженість складає 69,8%.

“Більше 50% завантаженість ліжок наразі у лікарнях: Новограда-Волинського, Бердичева, Малина, Андрушівки, Чуднова, Станишівки, Баранівки та Житомирській №1,” – поінформував Віталій Бунечко.

“Що стосується захворюваності серед дітей, то всього з початку епідемії зареєстровано 2257 інфікованих віком до 17 років, з них активних хворих станом на сьогодні (ред. –1 березня) – 203, дев’ятеро перебуває на стаціонарному лікуванні,” – повідомив начальник відділу департаменту охорони здоров’я Сергій Березовський. За його словами, є випадки групових захворювань у школах Житомира, Бердичева та Новограда-Волинського – тих громадах, де реєструється найбільша кількість інфікованих.