fbpx
   

Житомирщина прощається зі своїми героями-оборонцями

Cуспільство | 08:13, 26.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 23 по 25 березня громади та їхні жителі повідомляли на своїх сторінках у мережі Facebook про загибель та прощання з героями-оборонцями Житомирщини, які загинули у боях з російськими військами, захищаючи народ України.

Про це інформує Суспільне.

23 березня жителька Житомирської міської територіальної громади Альона Ніколайчук на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила про загибель військовослужбовця 95 окремої десантно-штурмової бригади Олексія Куценка 1990 року народження. Про Олександра відомо, що він є випускником житомирської школи №28.

Загинув військовий 16 березня. Поховали його 23 березня на Смолянському військовому кладовищі. Вдома у загиблого Героя лишилася дружина та маленький син.

Вічна слава і світла пам’ять нашому Герою.

24 березня Станишівська територіальна громада на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила про те, що 16 березня в зоні бойових дій поблизу села Кам’янка Ізюмського району Харківської області загинув уродженець села Лука Станишівської громади Іван Мельниченко.

“В ці скорботні дні вся Станишівська громада глибоко сумує та співчуває батькам і родині Івана Мельниченка. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищає нашу державу від російського окупанта”, – йдеться у повідомленні на сторінці громади.

Поховали загиблого військового 25 березня на кладовищі у рідному селі.

Вічна слава і світла пам’ять нашому Герою.

24 березня Романівська селищна рада на своєму сайті повідомила про загибель уродженця села Разіне – військовослужбовця 95 окремої десантно-штурмової бригади Мирослава Мазуркевича 1980 року народження.

“Романівська громада схиляє свої голови у скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя”, – сказано у повідомленні.

Про дату церемонії прощання буде відомо пізніше.

Вічна слава і світла пам’ять нашому Герою.

Чуднівська міська рада на своєму сайті повідомила про те, що 25 березня жителі громади попрощалися зі своїм земляком – загиблим у російсько-українській війні військовослужбовцем, уродженцем села Княжин Ярославом Гаврилюком 1998 року народження.

Ярослав Гаврилюк проходив військову службу за контрактом у місті Кам’янець-Подільський. З 25 лютого 2022 року був призваний на посаду санітара операційно-перев’язочного відділення медичної роти військової частини.

Ярослав Гаврилюк загинув 16 березня в районі села Кам’янка Ізюмського району Харківської області під час боїв з російськими військами. У скорботі залишилися рідні та близькі Героя.

Вічна слава і світла пам’ять нашому Герою.

25 березня Житомирська обласна рада на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила про загибель у боях з російськами військами трьох військовослужбовців 95 окремої десантно-штурмової бригади, які загинули за свободу і незалежність України.

Загинули двоє уродженців Черняхівської громади: Максим Чепель та Денис Пантус.

Про Дениса Пантуса відомо, що він народився у 1990 році.

У цьому ж пості опубліковане повідомлення про загибель уродженця Попільнянської громади Владислава Качинського, котрий з дитинства мріяв бути військовослужбовцем і загинув, як Герой.

“Щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Вічна пам’ять і царство небесне Воїнам. Їхній подвиг ніколи не буде забутий вдячними земляками”, – йдеться у повідомленні.

Вічна слава і світла пам’ять нашим Героям.

25 березня на Бердичівщині у Семенівській територіальній громаді попрощалися та поховали двох загиблих земляків – Максима Павлюка із Кикишівки та Євгенія Волкова із Хажина.

Максим Павлюк народився у 1993 році. Закінчивши Терехівську школу, вступив до Козятинського вищого професійного училища залізничного транспорту. Працював провідником на потязі “Хмельницький-Сімферопіль”. У 2012 році був призваний на службу в армію. Максим підписав контракт на військову службу і у 2014 у складі 26 артилерійської бригади відправився до зони АТО. У боях Максима контузило. У 2019 році після закінчення контракту повернувся до рідного села. 24 лютого 2022 року разом з односельчанами був призваний на війну. Загинув 23 березня у боях з російськими військами, обороняючи Київ.

Також 25 березня у Семенівській громаді попрощалися із уродженцем села Хажин Євгенієм Волковим 1990 року народження. Чоловік був вдівцем і сам виховував маленьку донечку. Односельці Євгенія розповідають, що цей статус дозволяв чоловікові не йти на війну, проте він добровільно прийняв таке рішення, сказавши, що йде захищати майбутнє своєї доньки.

“Він був дуже хорошою людиною – завжди послухає, допоможе: друзям, односельчанам, сусідам. Сам виховував дочку, бо дружина померла. Допомагали батьки і родичі. Прекрасна людина. Немає таких слів, щоб висловити біль”, – каже односельчанин Євгенія Василь Дуцюк.

За словами односельців, Євгеній ходив добровольцем у військкомат і у 2014 році, однак тоді його не взяли на службу, служити пішов його рідний брат, який отримав поранення на війні.

“Женя сказав, що тепер прийшла його черга. У сільраді про це дізналися вже по факту, коли він уже записався”, – розповідає односельчанка Євгенія Олена.

Загинув Євгеній Волков 23 березня у боях з російськими військами, обороняючи Київ.

Вічна слава і світла пам’ять нашим Героям.