fbpx
   

Житомирщина прощається ще з трьома своїми героями-оборонцями

Війна | 14:24, 23.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

22 березня на сторінках у мережах Facebook та Telegram з’явилися повідомлення про загибель трьох героїв-оборонців із Житомирщини, – пише Суспільне.

Новоград-Волинська міська рада на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила про загибель уродженки Новограда-Волинського – сержантки Збройних сил України Наталії Христич 1977 року народження.

Наталія загинула у результаті бомбардувань російськими військами міста Шостка на Сумщині, де упродовж багатьох років поспіль сержантка несла військову службу. Родом Наталія із Новограда-Волинського. У неї лишилася мама та донька із сім’єю.

Вічна слава та світла пам’ять нашій Героїні.

Баранівська міська рада на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила, що у боях з російськими військами загинув військовослужбовець ЗСУ з Баранівки Олександр Антонюк 1997 року народження. У загиблого військового вдома лишилися батьки.

Попрощалися з Олександром 23 березня. Полеглого воїна поховали у Баранівці на Алеї Героїв.

Вічна слава та світла пам’ять нашому Герою.

Про загибель ще одного нашого оборонця Максима П’ясецького 1991 року народження повідомляє у своєму Telegram Оборона Бердичева. Уродженець села Зарудинці молодший сержант Максим П’ясецький загинув 20 березня поблизу міста Ізюм Харківської області в ході відбиття атаки танків противника, героїчно захищаючи територіальну цілісність та незалежність України. Сиротами залишилися двоє маленьких дітей.

Вічна слава та світла пам’ять нашому Герою.