fbpx
   

Житомирщина однією з перших в Україні отримає вакцину від коронавірусу

Медицина | 15:49, 22.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вакцину від коронавірусу Житомирська область отримає в числі перших разом з шістьма іншими регіонами. В облдержадміністрації кажуть, що розробили логістику і відпрацювали процес прийняття вакцини і її розповсюдження, – інформує Суспільне.

Про це 22 лютого на брифінгу повідомила перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко. За її словами, 21 лютого до Житомира приїздив генеральний директор Центру громадського здоров’я Роман Родина, який перевіряв готовність області прийняти вакцину.

“Керівник штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаних з коронавірусом, Роман Родина відвідав житомирську міську лікарню №2 імені В. Павлусенка та перевірив можливість розгортання пунктів вакцинування, – каже Наталія Остапченко. – В принципі, він залишився задоволений нашою підготовкою до процесу вакцинації. У нас є навчені бригади, розпланована логістика, ми знаємо як це буде відбуватися. Наразі ми очікуємо вакцину AstraZeneca”.

Нагадаємо, 20 лютого на своїй сторінці в мережі Facebook Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко написав, що одразу після прибуття вакцини її розвозитимуть до обласних складів 11 машинами одночасно у 7 областей – Житомирську, Київську, Чернігівську, Черкаську, Полтавську, Вінницьку та в місто Київ. Одні регіони мають отримати вакцину в день розвезення, інші – наступного дня.

За словами Наталії Остапченко, точної дати, коли на Житомирщину прибуде вакцина, поки що немає. Додаткову інформацію, коли і як проходитиме вакцинація, повідомлять пізніше. Наталія Остапченко каже, що вакцинація буде добровільною.