fbpx
   

Житомирщина лишається у “червоній” карантинній зоні

Здоров'я | 16:39, 12.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

12 квітня під час брифінгу перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко розповіла, що на Житомирщині фіксують позитивну динаміку по ситуації із захворюваністю на коронавірус. Попри це, область продовжує лишатися в “червоній” зоні епідбезпеки.

Зі слів Наталії Остапченко, за індикаторними показниками Міністерства охорони здоров’я, Житомирщина поки що має недостатньо позитивних зрушень, аби вийти з “червоної” зони.

“Серед основних індикаторів, які дозволяють вийти з “червоної” зони: коефіцієнт виявлення випадків інфікування, який має бути менше 20 %, охоплення тестуванням – не повинно бути меншим від 300 на 100 тисяч населення за останні 7 днів, кількість госпіталізацій – має бути менше 60 на 100 тисяч населення, динаміка рівня госпіталізацій – менше 50 % і завантаженість ліжок з киснем – менше 65 %. На жаль, Житомирська область за коефіцієнтом виявлених випадків інфікування, рівнем госпіталізації і завантаженістю ліжок поки що не може вийти із “червоної” зони епідбезпеки. Ми фіксуємо покращення динаміки за цими показниками, але це не настільки суттєве покращення, яке дало б нам змогу вийти з “червоної” зони”, – розповіла чиновниця.

Суспільне