fbpx
   

«Житомиргаз Збут» оприлюднило ціни на газ для населення

ЖКГ | 14:32, 26.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

ТОВ «Житомиргаз Збут» повідомило ціну на природний газ для населення за тарифами «Твій газ Річний» (базова пропозиція постачальника) та «Твій газ Місячний», які почнуть діяти з 1 травня 2021 року.

Про це повідомляється на сайті підприємства.

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, газопостачальні компанії з 1 травня 2021 року автоматично переводять клієнтів на базову річну пропозицію. Клієнтам пропонується новий річний тарифний план – «Твій газ Річний». Вартість газу за цим тарифом становить 7,99 грн за кубометр з ПДВ. Така ціна діятиме з 1 травня поточного року до 30 квітня наступного.

Варто зазначити, що клієнтам ТОВ «Житомиргаз Збут» не потрібно збирати документи та підписувати новий договір, аби користуватися тарифом «Твій газ Річний». Адже з 1 травня 2021 року усі споживачі природного газу за замовчуванням будуть переведені постачальником на цю базову річну пропозицію.

Для клієнтів, які виявлять бажання змінити тариф «Твій газ Річний» на іншу комерційну пропозицію, ТОВ «Житомиргаз Збут» підготував кілька тарифів. Наприклад, вже з 1 травня 2021 року починає діяти тариф «Твій газ Місячний». Вартість газу в межах цього тарифного плану у травні становить 7,99 грн за кубометр.

Ціна газу у межах цього тарифу буде визначатися поточною ситуацією на ринку і змінюватиметься щомісяця. Споживачів інформуватимуть про ціну блакитного палива за цією комерційною пропозицією щомісяця за п’ять днів до початку наступного терміну постачання. Таким чином, буде можливість зекономити, якщо газ подешевшає. Передавати показники лічильника необхідно як і раніше – з 1 до 5 числа кожного місяця, а сплачувати за газ – до 25 числа щомісяця, наступного за періодом споживання.