fbpx
   

“Житомир за гуманність”: в обласному центрі пройшов марш за права тварин

Cуспільство | 19:26, 5.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

5 вересня у Житомирі пройшов марш за права тварин на який зібралися близько 100 людей. Учасники вимагали посилити відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Про це Суспільному розповіла організаторка маршу Вікторія Воронкова.

За її словами, окрім посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами, учасники вимагають заборонити діяльність цирків, хутряних ферм, притравочних станції та контактних зоопарків.

“Ми маємо зареєстрований законопроєкт 2351, який посилює кримінально-адміністративну відповідальність за жорстоке поводження із тваринами, – каже Вікторія Воронкова. – Також він забороняє жебракування та фотопослуги із тваринами, пропаганду жорстокого поводження із тваринами, програми масового вбивства тварин. Тобто зміни є і досить вагомі”.

Житомирянка Олександра Кавчук прийшла на марш разом зі своєю собакою Азою, яку вона знайшла вагітною та травмованою під сільським магазином.

“У неї також був розріз на животі, який невідомо як в неї виник. Або від петлі, або ж від чогось іншого. Вона дуже стресувала, шукала своїх господарів. Ми спочатку намагались знайти її власників, але потім зрозуміли, що собаку просто викинули на вулицю. Просто подивіться в її очі, я не розумію людей, які от так просто можуть викидати своїх улюбленців, які з ними жили”, – сказала житомирянка.

Всеукраїнський марш за права тварин окрім Житомира провели ще в 30 містах України.