fbpx
   

Житомир та польське місто Гдиня стануть побратимами

Події | 09:40, 28.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Житомир та польське місто Гдиня офіційно стануть містами-побратимами. За підписання з Житомиром договору про побратимство 27 квітня проголосували на сесії у Гдині.

Про це повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

“Ми відчуваємо це побратимство уже давно! Тепер — оформимо його офіційно.  Житомир та Гдиня — разом! Переконаний, після війни, і наші країни: Україна та Республіка Польща, мають стати країнами-побратимами”, – йдеться у повідомленні.

Сергій Сухомлин поінформував, що він та його колеги були присутні онлайн на засіданні сесії Гдині.

“Вважаю за честь, що Гдиня та Житомир стають містами-побратимами. Це вже третій наш побратим в Польщі. І ми відчуваємо вашу підтримку в цей складний воєнний час щодня! 142 тонни гуманітарного вантажу! Завдяки регулярній допомозі, можемо забезпечити усіх, хто того потребує тут, зокрема біженців від війни. А ще, маємо змогу відправляти їжу, медикаменти, засоби гігієни та все необхідне у регіони України, де зараз кризова, критична ситуація. Житомирян-переселенців зустрічали на кордонах, годували, надавали житло, все необхідне, і те, що не оцінити: справжню братську духовну підтримку! Обов’язково відсвяткуємо разом нашу спільну Перемогу в мирній Україні, в мирному Житомирі!”, – зазначив Сергій Сухомлин.