fbpx
   

Житомир наближається до червоного рівня епіднебезпеки

Cуспільство | 15:45, 19.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

За всіма показниками Житомир рухається до «червоної» зони.

Про це йшлося сьогодні, 19 жовтня, на розширеній міській комісії з ТЕБ і НС, де представники бізнесу та комунальних підприємств обговорили з керівництвом міста роботу  в умовах «червоної» зони.

«В стаціонарі Лікарні  №1 – 179 пацієнтів; Лікарні №2 – 208 пацієнти; 24 дитини перебуває у Житомирській обласна дитяча клінічної лікарні.  Всього у Житомирі з початку пандемії  захворіло   25 038 осіб. одужало –  21 639 особи,  померло –  610 особи (3 за добу)», – йшлося під час засідання.

Як тільки у  Житомирі  розпочне діяти  червоний рівень епідемічної небезпеки,  буде посилено  контроль  за дотриманням протиепідемічних заходів.

ЩО ЗМІНИТЬСЯ:

робота непродовольчих і продовольчих ринків, а також торговельних центрів дозволяється  виключно за наступних умов:

 • з розрахунку 1 людина на 10 м2, не більше 50% заповненості торгової площі з дотриманням соціальної дистанції не менше 2-х метрів;
 • лише за наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР- тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників ринку та суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність в межах ринку;
 • допуск відвідувачів та перебування на ринку здійснювати лише у респіраторі або захисній масці;
 • керівники ринків повинні забезпечити контрольований вхід та вихід на ринок, а також несуть відповідальність за дотриманням маскового режиму, кількості відвідувачів та вакцинації працівників.

Роботу закладів громадського харчування в межах територіальної громади буде визначено з 06:00 до 23.00.

Дозволяється:

– робота закладів торгівлі – продовольчих та непродовольчих магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів виключно за наступних умов:

 • з розрахунку 1 людина на 10 м2, не більше 50% заповненості торгової площі з дотриманням соціальної дистанції не менше 2-х метрів;
 • лише за  наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних  ПЛР- тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників закладу торгівлі;
 • допуск відвідувачів та перебування в закладі торгівлі здійснювати лише у респіраторі, або захисній масці;
 • керівники закладів несуть відповідальність за дотримання маскового режиму, кількості відвідувачів та вакцинації працівників.

– робота закладів сфери послуг (перукарні та салони краси) виключно за наступних умов:

 • з розрахунку 1 людина на 10 м2, не більше 50% заповненості торгової площі з дотриманням соціальної дистанції не менше 2-х метрів;
 • лише за наявності сертифікатів про вакцинацію  або негативних ПЛР- тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників закладу;
 • допуск відвідувачів та перебування в закладі здійснювати лише у респіраторі або захисній масці;
 • керівники закладів несуть відповідальність за дотриманням маскового режиму, кількості відвідувачів та вакцинації працівників.

– робота закладів розміщення (готелів та хостелів) виключно за наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР-тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників закладу.

Обмеження не будуть застосовуватися у разі наявності у всього персоналу та всіх відвідувачів закладів чи заходів, крім осіб до 18 років, зелених COVID-сертифікатів.

В “червоній” зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.