fbpx
   

Житомир доєднається до акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Cуспільство | 17:40, 10.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі масштабне прибирання відбудеться 18 вересня о 10:00 на головній локації в Гідропарку.

Це міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій, очистки берегів. Вона традиційно проходить в третю суботу вересня у 24 регіонах України та 180 країнах світу.

Акція пройде під гаслом “Побачив? Прибери”. Її ідея полягає в тому, щоб об’єднати громадян та зробити Україну чистою разом.

«Зараз у нас є учасники у всіх районних центрах. Ми маємо амбітну ціль – залучити до прибирання 5 % країни. Тоді наша українська свідомість зміниться. “Чисті пляжі” – не про те, аби раз у рік вийти, ми говоримо про постійну активну роботу», – зауважила координаторка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine» в Житомирській області Олександра Муха.

За словами начальника управління комунального господарства Олександр Марцуна комунальні служби міста забезпечать організаторів акції інвентарем та транспортом для вивезення сміття.

Довідково: організатор в Україні – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine», який протягом 6-ти років діє в 24 областях України завдяки активістам, органам місцевого самоврядування, бізнесу та медіа.