fbpx
   

Жителя Житомира підозрюють у зберіганні та розповсюдженні порнографії, у тому числі дитячої

Суд | 15:36, 3.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Жителю Житомира повідомлено про підозру у зберіганні з метою розповсюдження та розповсюдженні відеопродукції порнографічного характеру, у тому числі дитячої порнографії, вчиненого повторно, а також в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети розповсюдження (ч.ч. 1, 2, 3, 4 ст. 301 та ч. 1 ст. 301-1 КК України).

За даними слідства, незаконною діяльністю займався 57-річний житель Житомира.

Зокрема, встановивши на свій ноутбук спеціальну програму для обміну інформацією між користувачами мережі Інтернет, надав 30 серверам доступ для пошуку та завантаження відеопродукції із вмістом порнографічного характеру, у тому числі і за участі дітей, які зберігалися на його комп’ютері.

Відтак підозрюваний, перебуваючи вдома, створив своєрідну «інтернет-порноіндустрію», яка функціонувала тривалий час, з липня 2020 по січень 2021 роки. Зловмисник займався активним пошуком порнографічної продукції, у тому числі відеофайлів, які містять дитячу порнографію, зберігав їх з метою розповсюдження і розповсюджував через спеціально встановлену програму.

Під час обшуку встановлено, що на персональному ноутбуці чоловік зберігав з метою розповсюдження майже 8,5 тис. графічних та відеофайлів, півтори сотні з яких містять дитячу порнографію.

Злочин викрито окружною прокуратурою спільно з відділом боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Нацполіції в області.

Наразі триває досудове розслідування, яке проводить Житомирське райуправління поліції.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська окружна прокуратура.