fbpx
   

Збивати бурульки у Житомирі почнуть з настанням відлиги

Погода | 08:39, 13.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Бурульки у Житомирі можна побачити як на житлових будинках, так і на спорудах, у яких розміщуються державні установи, комерційні та громадські організації. Проте збивати їх почнуть лише з настанням відлиги.

Про це Суспільному розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук. За його словами, ще не час це робити:

“Ми маємо на сьогоднішній день мінусову температуру, і немає тієї кількості бурульок, і скарги ще не надходили”.

Тим часом льодові брили звисають з будинків і через пориви вітру можуть впасти. “Це може призвести до важких травм”, – каже лікар-травматолог Олександр Зарицький:

“Я вважаю, що це дуже небезпечно для громадян, бо часто бувають випадки травмування, навіть смертельні випадки. Комунальним службам потрібно звернути на це увагу”.

Спеціаліст управління цивільного захисту обласної державної адміністрації Микола Мінчук каже, що бурульки можуть впасти і у морозну погоду:

“Незважаючи на те, що зараз – морози, проте є сильний вітер. І саме через нього люди можуть постраждати від бурульок, що звисають з дахів, балконів та інших елементів будинків”.

Травматолог Олександр Зарицький зазначив, що падіння крижаних брил може призвести до важких травм. Він застерігає житомирян бути обачними:

“Зазвичай падіння важких бурульок спричиняє черепно-мозкові травми. Вони можуть бути досить серйозними. Все залежить від ваги бурульки та висоти її падіння. Основна увага має звертатися на дахи під час проходження під ними у вітряну погоду і відлигу”.