fbpx
   

Завтра у Житомирі проходитиме мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України

Події | 16:46, 28.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

29 серпня у м.Житомирі за участю керівництва облдержадміністрації відбудеться низка заходів із метою вшанування пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, осіб, які чинили опір незаконній окупації та анексії Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Так, у місті Житомир на Смолянському кладовищі о 10.00 год. проходитиме Мітинг-реквієм, що розпочнеться з загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті за захисниками України.

Під час заходу відбудеться заупокійна панахида за загиблими героями, проходження роти почесної варти та покладання квітів до могил загиблих Героїв.

Також у рамках Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях» зачитуватимуться імена загиблих житомирян.

Довідково. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.05.2020 року № 965-р «Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

Розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 17.08.2020 № 470 «Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

Символ пам’яті про загиблих захисників – стилізований знак «Сонях».