fbpx
   

За “відкат” судитимуть посадовця Житомирської ОДА

Суд | 16:36, 28.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА за обвинуваченням у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). 

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Нагадаємо, посадовець вимагав «відкат» від генерального директора однієї з житомирських лікарень комунальної форми власності за виділення медичному закладу субвенції в розмірі понад 1,2 млн грн для закупівлі кисневого обладнання.

Розмір неправомірної вигоди посадовець визначив у 10% від суми виділеної субвенції, тобто 123 тис. грн

Зазначимо, що виділення коштів на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду «ковідних» лікарень, передбачено постановою Кабінету Міністрів України №1099 від 11.11.2020 «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV».

У ході контролю за вчиненням злочину вказаний посадовець одержав першу частину неправомірної вигоди у сумі 51 тис. грн, а після одержання другої частини неправомірної вигоди в розмірі 72 тис. грн його затримали у приміщенні обласного Департаменту.

На час слідства обвинуваченого відсторонено від займаної посади.