fbpx
   

За три дні поліцейські розшукали сімох юних мандрівників

Cуспільство | 15:56, 22.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

17-річну жительку м. Коростишева та її однолітка зі Звягельщини правоохоронці знайшли у столиці. А 11-річного мандрівника з одного із сіл Житомирського району виявили в обласному центрі. Наразі всі неповнолітні повернуті до домівок. У родинах працюють ювенальні поліцейські.

З початку робочого тижня до поліції Житомирщини надійшли повідомлення про зникнення 7 дітей. Наразі місця знаходження всіх встановлені.

Увечері 19 липня до Коростишівського відділення поліції звернулась місцева жителька із заявою про те, що ще 9 липня нібито до Києва на підробіток поїхала її 17-річна донька. Увесь цей час жінка спілкувалась із нею телефоном. Однак упродовж останніх днів дівчина перестала виходити на зв’язок і про її місце перебування рідним нічого відомо не було.

Під час першочергових заходів правоохоронці з’ясували, що дівчина перебуває не в столиці, а в іншому місті України. Встановивши коло її спілкування, поліцейські дізнались, що розшукувана вже взяла квитки на потяг і добиратиметься з Одеси до Києва. Тож уночі 21 липня на пероні столичної залізниці її зустріли правоохоронці та родичі.

Водночас уранці того ж дня до поліції Новоград-Волинського району надійшло ще одне тривожне повідомлення. Жителі с. Дубрівки заявили про відсутність упродовж двох діб їхнього сина. За словами батьків, хлопець 19 липня увечері пішов гуляти з друзями. Однак до своїх домівок повернулися всі, окрім 17-річного юнака. Мобільний телефон його був вимкнений. Тож рідні неабияк схвилювались, коли остаточно впевнились, що про місцезнаходження сина нікому нічого не відомо.

Поліцейським упродовж дня вдалося встановити, що молодий чоловік після прогулянки з друзями вирішив не повертатись додому, а із села попутками зумів дістатись до м. Новограда-Волинського. Звідти ж маршрутним транспортом – до столиці. Оскільки він навчається у Києві, то має у місті добрих знайомих, за місцем проживання яких його і знайшли. Парубка правоохоронці повернули додому, роз’яснивши можливі наслідки такої поведінки.

Також 21 липня до Житомирського райуправління поліції надійшло повідомлення від жительки с. Березівки про зникнення її 11-річного сина. Хлопець уже не вперше йшов з дому. Того ж дня його виявили поліцейські на одній з вулиць обласного центру. На щастя, жодних неприємностей з ним не сталося. Наразі у родині з хлопчиком та дорослими членами працюють ювенальні поліцейські.

Водночас правоохоронці закликають громадян сумлінніше ставитись до обов’язків по вихованню дітей. Щоразу роз’яснюйте їм правила поведінки, нагадуйте про правила безпеки. Під час спілкування з підлітками намагайтесь уникати конфліктних ситуацій чи суперечок. Будьте уважними й толерантними до юнацьких переживань.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області